QUALITY LINE

EĞİTİM HİZMETLERİMİZ

Lider ve Yönetici Yetiştirme Programı

12.12.2016 12:09:53
Lider ve Yönetici Yetiştirme Programı

Organizasyon yöneticilerini ve yönetici adaylarını yönetim konularıyla ilgili güçlendirmek; liderlik, etkili iletişim, amaç ve hedef belirleme, misyon ve vizyon oluşturma, stratejik planlama, motivasyon ve delegasyon gibi temel becerilerin geliştirilmesini sağlamaktır. Yöneticilik ve Liderlik ile ilgili farkındalık kazanacak bireylerin yetişmesini hedeflemektedir.

Lider ve Yönetici Yetiştirme Programı

 

Eğitim Süresi: 5 Gün

 

Hedef Kitle: Orta ve Üst Düzey Yöneticiler, Yönetici adayları, Patronlar, Şirket ortakları, Yönetim kurulu üyeleri, yöneticilik ve liderlik konularında kendisini geliştirmek isteyenler katılabilir.

 

Katılımcı Sayısı : Verilecek olan eğitimlerin ve gelişim programının verimli bir şekilde gerçekleştirilmesi için maksimum 10 kişi olarak değerlendirilmektedir.

 

Eğitimin Amacı: Organizasyon yöneticilerini ve yönetici adaylarını yönetim konularıyla ilgili güçlendirmek; liderlik, etkili iletişim, amaç ve hedef belirleme, misyon ve vizyon oluşturma, stratejik planlama, motivasyon ve delegasyon gibi temel becerilerin geliştirilmesini sağlamaktır. Yöneticilik ve Liderlik ile ilgili farkındalık kazanacak bireylerin yetişmesini hedeflemektedir. 

 

Organizasyon Yeri: Otel ve doğa ortamında gerçekleşecektir.

 

Eğitime Dahil Hizmetler: Tüm katılımcılara eğitim sonunda sertifika verilecektir. Ayrıca katılımcılara eğitim dökümanları dağıtılacaktır.

 

Lider ve Yönetici Yetiştirme Programı

 Eğitim Süresi: 5 Gün

 1.Gün

*Liderlik ve Yöneticilik

*Stratejik Düşünme Metodu

*İnovasyon

*Uygulamalar

2. Gün

**Etkin İletişim

**Çatışma Yönetimi

** Uygulamalar

3. Gün

***Problem Çözme ve Karar Verme

***Stres Yönetimi

***Uygulamalar

4. Gün

****Zaman ve Toplantı Yönetimi

****Takım Kurma

****Motivasyon

****Uygulamalar

5. Gün

*****Değerlendirme ve Kapanış

          Genel Tekrar

          Sonuçları Değerlendirme

          Plaket Sunumu

          Müzik Dinletisi


Takip Edin!