QUALITY LINE

EĞİTİM HİZMETLERİMİZ

Geleceği Kazanmak Liderlik programı

1.10.2018 14:39:46
Geleceği Kazanmak Liderlik programı

Yöneticilerin liderlik vasıfları kazanarak gelecekteki yeteneklerinin artırılması, globelleşen dünya şartlarına ayak uydurmak için gerekli verimlilikte ve hızda olunması ,liderlik stilini kazanarak geleceğe güvenle bakmalarını hedeflemektedir.

Geleceği Kazanmak Liderlik Programı

 

Eğitim Süresi: 5 Gün

 

Hedef Kitle:  Yöneticiler, Şirket Ortakları ,Yönetici Adayları, Proje Yöneticileri ve Liderlik konusunda kendisini geliştirmek isteyenler katılabilir.

 

Katılımcı Sayısı: Verilecek olan eğitimlerin ve gelişim programının verimli bir şekilde gerçekleştirilmesi için maksimum 15 kişi olarak değerlendirilmektedir.

 

Eğitimin Amacı: Yöneticilerin liderlik vasıfları kazanarak gelecekteki yeteneklerinin artırılması, globelleşen dünya şartlarına ayak uydurmak için gerekli verimlilikte ve hızda olunması ,liderlik stilini kazanarak geleceğe güvenle bakmalarını hedeflemektedir. Ayrıca yeni nesillerin yönetimsel bakış açılarını geliştirerek gelecekle ilgili doğru stratejiler belirleyen liderler olarak  yetiştirmeyi amaçlamaktadır.

 

Organizasyon Yeri: Otel ve doğa ortamında gerçekleşecektir.

 

Eğitime Dahil Hizmetler: Tüm katılımcılara eğitim sonunda sertifika verilecektir. Ayrıca katılımcılara eğitim dökümanları dağıtılacaktır.

 

 Geleceği Kazanmak Liderlik  Programı

 

Eğitim Süresi: 5 Gün

 

1. Gün

*Stratejik Düşünme Metodu

*Uygulamalar

2. Gün

** Stratejik Liderlik

** Uygulamalar

3. Gün

***Stratejik Planlama

***Uygulamalar

4. Gün

****İnovatif  Yaklaşım

****Değişimi Yönetmek

****Uygulamalar

5. Gün

***** Değerlendirme ve Kapanış

           Genel Tekrar

           Sonuçları Değerlendirme
           Plaket Sunumu
           Müzik Dinletisi

 


Takip Edin!